UTM Google generator

Chcesz uzyskać większy zysk z działań marketingowych online? Zacznij używać znaczników UTM Google Generator! Pozwolą Ci śledzić efekty wszystkich Twoich działań, a Ty otrzymasz cenne informacje o tym, jak Twoi klienci odnajdują Cię w Internecie. Możesz w tym celu skorzystać z naszej bezpłatnej usługi UTM Google Generator! Przekonaj się sam i daj sobie naprawdę dużo!

Page URL
Page URL
Campaign name (utm_campaign)
Source (utm_source)
Medium (utm_medium)

Co to jest generator UTM Google?

Google UTM Generator to narzędzie, które umożliwia tworzenie kodów UTM lub połączeń URL, które pomagają śledzić ruch internetowy w sieci Google Analytics. Te kody UTM umożliwiają firmom przypisywanie określonych źródeł i kanałów reklamowych do wywołań adresów URL. Pozwalają zrozumieć skuteczność poszczególnych reklam i źródeł ruchu, a nawet określić, jakie działania wykonują odbiorcy. Wszystko to pozwala na sprawne monitorowanie kampanii marketingowych.

Jak korzystać z generatora UTM Google?

Aby skorzystać z generatora UTM firmy Google należy wypełnić prosty formularz, w którym podajemy informacje o źródle i kanale promocyjnym oraz nazwę kampanii. Generator UTM firmy Google automatycznie wygeneruje unikalny i skonfigurowany kod UTM, który możesz dodać do swojego połączenia URL. Ten kod tworzy link zawierający informacje odpowiedzialne za śledzenie ruchu w sieci Google Analytics. Po utworzeniu linku umieść go na stronie internetowej lub w pliku PDF albo wyślij pocztą e-mail.

Czy generator UTM firmy Google jest darmowy?

Tak, generator UTM firmy Google jest całkowicie darmowy. Nie ponosisz żadnych opłat za korzystanie z tego narzędzia, poza ceną abonamentu na system Google Analytics. Po zalogowaniu się do Google Analytics możesz tworzyć kody UTM za pomocą generatora UTM firmy Google. Ten generator jest bardzo łatwy w użyciu i może pomóc w tworzeniu adresów URL, które pomogą Ci monitorować ruch w witrynie.